Zaznacz stronę

Less Mess Storage

Przegląd

Promocje2,69 pln brutto za dzień za wynajem boxu 1m²
Podpisanie umowyzdalnie z firmami,
na miejscu z osobami fizycznymi
Minimalny czas najmumiesiąc
Okres wypowiedzenia15 dni
Bezpieczeństwomonitoring
wejście na kartę bądź pin
Metraż0,5-20,5 m²
Wysokość magazynów2,90-3,10 m
Cena / brutto4m² - 510 pln
6m² - 680 pln
12m² - 1496 pln
25m² - brak
45m² - brak
Kaucjajednomiesięczna, zwrotna
Ubezpieczenie8 000 - 8,86 PLN
1 pln za każdy kolejny tysiąc
DostępTak
Fizyczna ochronaNie
Konsultantpon-pt 9-19
sb-nd 10-18
Dodatkowewłasny sklep eKartony.pl
Odbiór paczek kurierskichtak
Wysyłka paczek kurierskichtak
Sklep na miejscuTak
Rabat przy płatności z górydo uzgodnienia
Aplikacja na telefonNie

Lokalizacja

Opis

Less Mess to dostosowane do potrzeb klientów samoobsługowe powierzchnie magazynowe, w których można składować zarówno drobne rzeczy, jak i urządzenia mające duże gabaryty. Nasza działalność obejmuje rynki krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 8 oddziałów. Są one zlokalizowane w takich miejscach, aby nie było żadnych problemów z dotarciem do nich. Dysponujemy zarówno mini magazynami dla kilku kartonów, jak i dużymi powierzchniami magazynowymi, w których można zamieścić samochód. Wszystkie nasze magazyny są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dbamy o to, aby klienci byli usatysfakcjonowani, w związku ze skorzystaniem z naszych usług.

Proponujemy bezpieczne pomieszczenia, które zabezpieczone są alarmami. W każdej chwili możesz oddać lub zabrać swoje rzeczy z magazynu. Działamy przez całą dobę i 7 dni w tygodniu. Masz dostęp do swojej skrytki dosłownie w każdym momencie. Podczas podpisywania umowy najmu, otrzymasz od nas kod dostępu do pomieszczenia, w którym znajdują się wszystkie Twoje rzeczy. Nikt inny nie będzie mógł tam wejść. Każdy magazyn jest czysty, zadbany, a przez to zapewnia bezpieczne przechowywanie rzeczy. Także tych wartościowych. Oferujemy wygodę i wysoką jakość korzystania z naszych magazynów. Nie pożałujesz skorzystania z naszych usług.

Dodatkowo, dla naszych klientów mamy materiały opakowaniowe, które ułatwią przechowywanie rzeczy oraz ich zabezpieczenie. Można je kupić zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnie, w każdej naszej siedzibie.

Oceń

Less Mess Storage
4.5 (90.24%) 41 głoss

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + eight =