Zaznacz stronę

Kangu Self Storage

Przegląd

Promocjerabat może być udzielony w związku z okresem najmu
Podpisanie umowytylko w godzinach pracy biura
Minimalny czas najmu14 dni
Okres wypowiedzenia14 dni
Bezpieczeństwomonitoring
wejście na kartę magnetyczną
Metraż1-20m²
Wysokość magazynów2,00-2,25 m
Cena / brutto4m² - 369 pln
6m² - 553,50 pln
13,5m² - 1494,45 pln
25m² - brak
45m²- brak
Kaucjajednomiesięczna
zwrotna
Ubezpieczenie10 000 - 8 PLN
50 000 - 30 PLN
DostępTak
Fizyczna ochronaNie
Konsultantpon - pt 9-19
sob 10-17
Dodatkowe-
Odbiór paczek kurierskich10-14 pln/doba/paczka
Wysyłka paczek kurierskichtak
Sklep na miejscuTak
Rabat przy płatności z górydo uzgodnienia
Aplikacja na telefonNie

Lokalizacja

Opis

KanguSelf Storage to małe, samoobsługowe magazyny do wynajęcia, mające powierzchnię od 1 m2 do 20 m2. Znajdują się w Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Warszawie. Można będzie wybrać powierzchnię idealnie dostosowaną do gabarytów rzeczy, jakie chcecie przechować. Nasi konsultanci doradzą, który magazyn będzie dla Państwa najlepszy. Boksy są tak skonstruowane, że można w nich przechowywać jeden lub kilka kartonów. W ofercie znajdują się również większe pomieszczenia przeznaczone do składowania mebli, sprzętu sportowego, urządzeń, jak i ważnych dokumentów.

Dzięki temu, że proponujemy krótkie terminy, w każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z wynajmu. Magazyny można wynająć nawet na 14 dni. Elastyczna umowa jest tak skonstruowana, że można skorzystać z tej powierzchni na przykład tylko na czas remontu czy przeprowadzi. Najważniejsze jest to, że wszystkie Państwa rzeczy będą bezpieczne. Posiadamy najwyższej jakości zabezpieczenia przeciwpożarowe, a także najnowocześniejsze systemy monitoringu. Oferujemy także polisy ubezpieczeniowe, dzięki którym można zyskać dodatkową ochronę. Gwarantujemy, że wszystkie Państwa rzeczy będą przechowywane w magazynach czystych i mających odpowiednią temperaturę.

Mogą Państwo oddać lub zabrać swoje rzeczy każdego dnia, przez całą dobę. Działamy 24/7 przez 365 dni w roku. W momencie podpisania umowy wynajmu otrzymują Państwo indywidualną kartę dostępu. Dzięki temu możliwe będzie skorzystanie z boksu o każdej porze, dostosowanej do Państwa potrzeb.

Oceń

Kangu Self Storage
4.4 (87.69%) 26 głoss

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + 17 =